Your fucking browser doesn't support JavaScript, so you can't post here.
Meest China - доставка посылок и грузов из Китая - Страница 363

Отмечены в теме

Страница 363 из 366 ПерваяПервая ... 263313353357358359360361362363364365366 ПоследняяПоследняя
Показано с 7,241 по 7,260 из 7320

Тема: Meest China - доставка посылок и грузов из Китая

  1. #7241
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий вечір! По вказаній посилці MGRMY3001225492YQ раді повідомити, про те, що вказане відправлення, поступило до України 04.03.2024, та було передано на доставку до отримувача.



    Цитата Сообщение от mapetshow Посмотреть сообщение
    Добрий день. Чекаю свою посилку
    MGRMY3001225492YQ вже 71 день. Вона вже місяць гуляє по Польщі. Може вже досить?

  2. #7242
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Marina Meest China Посмотреть сообщение
    Добрий вечір, Хельго, уточніть, будь ласка, чи звертались Ви до клієнтської підтримки стосовно товару 773272377510785 ? Насправді ситуація така, що останнім часом ми дійсно спостерігаємо збільшення запитів від клієнтів, стосовно того, що продавці надають трек номери декільком клієнтам. Для нас дана ситуація так само не приємна. Однак, нашої вини у даному випадку дійсно немає. Ми не відповідальні за дії продавця, ми не можемо вказати йому, як саме він має оформлювати відправки своїх замовлень на наш склад.
    Як рішення пропонуємо Вам при наступному замовлені звертатись до Вашого продавця на пряму одразу після того як провели оплату, та просити не використовувати послугу групових відправок.
    Якщо продавець не йде Вам на зустріч, у Вас є право написати скаргу безпосередньо на адміністрацію магазину де Ви проводили викуп товару, з запитом на повернення коштів, або повторній відправці товару на наш склад.
    Зі своєї сторони ми відкриті до допомоги у вирішенні Вашого питання, однак ми не можемо без дозволу клієнта, який оформив вказаний трек номер, отримавши його від продавця, так само як і Ви, проводити будь які дії з товаром. Клієнт надасть нам такі самі підтвердження по приналежності трек номеру йому.
    Ви ігноруєте моє запитання!!!!!!!
    ЧОМУ Я ОТРИМАЛА ДВА ОДИНАКОВІ ТОВАРИ , якщо продавець відправив товар іншому клієнту і надав номер нам обом одинаковий , я б напевно не мала його отримати , а тільки один раз правильно , коли я просила відправити ще раз, і він відправив ! ! То як тоді ви поясните це ???? Що я отримала два товари одинакові, значить продавець перший раз відправив товар мені ??????

    розбервться з цим ! Продавець не хоче повертати гроші , він каже щоб я повернула товар , який він відправив , тоді поверне кошти ! Який товар , де він ???? Товар підписаний вашим складом ! Розбирайтеся!!!!
    яка клієнтська підтримка, не смішіть мене ! Вже тиждень я чекаю пояснень і перевірки товару , номер якого був наданий іншому клієнту!

  3. #7243
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    ЧОМУ Я ОТРИМАЛА ДВА ОДИНАКОВІ ТОВАРИ
    Як теоретичний варіант, може бути, що дві людини замовили в одного продавця один і той самий товар з доставкою на Міст.
    Тобто на одну й ту саму адресу і продавець вирішив зекономити на доставці (або якщо процес автоматизовано і це великий магазин, можливо це робиться без людського втручання) і відправив обидва замовлення одним пакетом не вказавши Meest ID замовників.
    Тоді два різні замовлення прийшли на двох різних клієнтів Meest одним пакетом, і хто перший вніс в систему трек номер - того і тапки....

  4. #7244
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Як теоретичний варіант, може бути, що дві людини замовили в одного продавця один і той самий товар з доставкою на Міст.
    Тобто на одну й ту саму адресу і продавець вирішив зекономити на доставці (або якщо процес автоматизовано і це великий магазин, можливо це робиться без людського втручання) і відправив обидва замовлення одним пакетом не вказавши Meest ID замовників.
    Тоді два різні замовлення прийшли на двох різних клієнтів Meest одним пакетом, і хто перший вніс в систему трек номер - того і тапки....
    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Як теоретичний варіант, може бути, що дві людини замовили в одного продавця один і той самий товар з доставкою на Міст.
    Тобто на одну й ту саму адресу і продавець вирішив зекономити на доставці (або якщо процес автоматизовано і це великий магазин, можливо це робиться без людського втручання) і відправив обидва замовлення одним пакетом не вказавши Meest ID замовників.
    Тоді два різні замовлення прийшли на двох різних клієнтів Meest одним пакетом, і хто перший вніс в систему трек номер - того і тапки....
    Ви прочитали що я написала ? Я отримала два одинакові товари , хоча міст казав що перший раз товар отримав інший користувач , як я отримала тоді два одинакові ? Другий раз я випросила відправити іншим номером . Але я отримала 2. Перший по першому номеру , як неіндефікований і другий по другому який я вказала .

  5. #7245
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Marina Meest China Посмотреть сообщение
    Добрий вечір, Хельго, уточніть, будь ласка, чи звертались Ви до клієнтської підтримки стосовно товару 773272377510785 ? Насправді ситуація така, що останнім часом ми дійсно спостерігаємо збільшення запитів від клієнтів, стосовно того, що продавці надають трек номери декільком клієнтам. Для нас дана ситуація так само не приємна. Однак, нашої вини у даному випадку дійсно немає. Ми не відповідальні за дії продавця, ми не можемо вказати йому, як саме він має оформлювати відправки своїх замовлень на наш склад.
    Як рішення пропонуємо Вам при наступному замовлені звертатись до Вашого продавця на пряму одразу після того як провели оплату, та просити не використовувати послугу групових відправок.
    Якщо продавець не йде Вам на зустріч, у Вас є право написати скаргу безпосередньо на адміністрацію магазину де Ви проводили викуп товару, з запитом на повернення коштів, або повторній відправці товару на наш склад.
    Зі своєї сторони ми відкриті до допомоги у вирішенні Вашого питання, однак ми не можемо без дозволу клієнта, який оформив вказаний трек номер, отримавши його від продавця, так само як і Ви, проводити будь які дії з товаром. Клієнт надасть нам такі самі підтвердження по приналежності трек номеру йому.
    Тобто клієнт замовив таку саму спідницю як я? Хай покаже !!!!

  6. #7246
    Репутация
    0

    Регистрация
    06.03.2024
    Сообщений
    2
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    0
    Спасибо за
    0 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Привіт. Скільки зараз приблизно займає доставка літаком?

  7. #7247
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Місти Продавець загрузив сертифікат де вказана ваша адреса, та мій код айді!!!!!! 003918!!!! Як інша людина могла його отримати і зареєструвати????????? Виходить ви таким чином можете кидати людей чи інша людина може забрати собі чужий товар?????
    Надайте фото лейби на якій є трекномер і на посилці стоїть не моє айді кабінету. А ще чи там дійсно в тій посилці, яку нібито зарахували іншому, вірно вказаний товар і його кількість. Ви ж можете побачити номер який зареєстрований іншою людиною і що там Вказано, кількість , назва ! 773272377510785 під цим номером була спідниця чорного кольору розмір S !!!!
    Я чекаю! Робіть щось !


  8. #7248
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ][Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ][Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ]Поясніть мені будь ласка , чому інша людина отримала мою посилку????? Якщо там був мій айді ? Код клієнта ?????? Чому ви нічього не вирішуєте ? Погляньте як вони викручуються?! І навіть не признають що то їх вина і не хочуть нічього вирішувати !!!!! Тепер ви можете відправити посилку на міст склад , і хто перший зареєструє номер того посилка на пакеті мій номер від продавця, він надав його один раз, є мій код клієнта ! Інший міг помилитись цифрою чи ще щось і внести номер , але ви маєте переглянути що під цим номером у тої людини !!!! Попередити що це не його товар , і відправити на мій код ! Продавець написав мій код айді ! Цей товар має бути в моєму кабінеті !!!!! Розберіться, бо це виглядає реально на беззаконня

  9. #7249
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день!
    Ми не можемо відповідати за дії продавця. У зв'язку з тим, що викуп товару Ви здійснюєте самостійно - всі спірні питання вирішуються на пряму Вами з продавцем. Звичайно, ймовірно, що 2 різних клієнти замовили один і той же товар в одного продавця.

    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Ви ігноруєте моє запитання!!!!!!!
    ЧОМУ Я ОТРИМАЛА ДВА ОДИНАКОВІ ТОВАРИ , якщо продавець відправив товар іншому клієнту і надав номер нам обом одинаковий , я б напевно не мала його отримати , а тільки один раз правильно , коли я просила відправити ще раз, і він відправив ! ! То як тоді ви поясните це ???? Що я отримала два товари одинакові, значить продавець перший раз відправив товар мені ??????

    розбервться з цим ! Продавець не хоче повертати гроші , він каже щоб я повернула товар , який він відправив , тоді поверне кошти ! Який товар , де він ???? Товар підписаний вашим складом ! Розбирайтеся!!!!
    яка клієнтська підтримка, не смішіть мене ! Вже тиждень я чекаю пояснень і перевірки товару , номер якого був наданий іншому клієнту!

  10. #7250
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Бажаємо звернути Вашу увагу,що трек зареєстрований іншим клієнтом в системі Meest China – самостійно, що підтверджує володіння інформацією щодо номеру відстеження та вмісту вантажу.
    Дана ситуація означає, що продавець надав різним клієнтам один трек-номер по Китаю.
    У зв’язку з тим, що наш інший клієнт самостійно вніс трек до особистого кабінету – товар успішно прийнято на його ім’я.
    Підводячи підсумки з вище вказаної інформації, помилок в роботі Meest China – не зафіксовано.
    Рекомендуємо уточнити з Вашим продавцем етапи компенсації щодо не отриманого Вами товару.


    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Місти Продавець загрузив сертифікат де вказана ваша адреса, та мій код айді!!!!!! 003918!!!! Як інша людина могла його отримати і зареєструвати????????? Виходить ви таким чином можете кидати людей чи інша людина може забрати собі чужий товар?????
    Надайте фото лейби на якій є трекномер і на посилці стоїть не моє айді кабінету. А ще чи там дійсно в тій посилці, яку нібито зарахували іншому, вірно вказаний товар і його кількість. Ви ж можете побачити номер який зареєстрований іншою людиною і що там Вказано, кількість , назва ! 773272377510785 під цим номером була спідниця чорного кольору розмір S !!!!
    Я чекаю! Робіть щось !


  11. #7251
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день!

    Терміни доставки авіа складають 10-12 днів. У зв'язку зі страйком польских перевізників на кордоні з Україною, можливі точкові затримки термінів доставки.
    Відділ логістики активно працює над унеможливленням подібних затримок, проте, є виключення, фактори, форс-мажорні ситуації, коли Meest China не має впливу.
    Для уникнення непорозумінь, рекомендуємо орієнтуватись на вище зазначену інформацію.


    Цитата Сообщение от Holden Посмотреть сообщение
    Привіт. Скільки зараз приблизно займає доставка літаком?

  12. #7252
    Репутация
    121

    Регистрация
    19.10.2017
    Адрес
    Kyiv
    Сообщений
    1,206
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    265
    Спасибо Получено благодарностей 
    466
    Спасибо за
    334 сообщ.
    Упомянули
    118 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Marina Meest China Посмотреть сообщение
    Рекомендуємо уточнити з Вашим продавцем етапи компенсації щодо не отриманого Вами товару.
    Яким чином можна вирішити з продавцем питання компенсації, якщо продавець показує ту адресу, яку надав покупець?

    З точки зору адміністрації торгової площадки - продавець не порушив правила: доказів, що він дав два однакові треки різним покупцям - немає.
    А є докази, що продавець вислав саме на ту адресу, яка була надана покупцем (включно із ID клієнта).
    Проблема, що на складі відправили не тому покупцю (не з тим ID) - не проблема продавця.

  13. #7253
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от InSAn Посмотреть сообщение
    Проблема, що на складі відправили не тому покупцю (не з тим ID) - не проблема продавця.
    Я так розумію тим ID взагалі ніхто не переймається. По ньому шукають клієнта лише коли в базі Міст досі немає трек номера на отриману посилку. І то, я так розумію процес пошуку по ID затягнутий.
    А якщо трек номер вже в базі, то і ID виходить вже ніхто не звіряє.
    Якщо проблема реально в консолідації посилок по китаю, то треба щоб Міст придумав систему віртуальних адрес, щоб їх неможливо було об'єднати в консолідовану доставку по китаю. Але навряд чи вони тим будуть займатися.
    Хіба самому якось модифікувати адресу, щоб не була як у інших, індекс можна лишити нулями чи ще щось типу того але може бути вірогідність, що не дійде

  14. #7254
    Репутация
    24

    Регистрация
    03.02.2020
    Сообщений
    152
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    7
    Спасибо Получено благодарностей 
    42
    Спасибо за
    32 сообщ.
    Упомянули
    2 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Міст придумав систему віртуальних адрес
    немов мііст орендуючи послугу обробки то придумав.
    Контор багато як і шляхів. додавайте різні імена і "апартаменти".
    Або....

    а от чому у мііста неможливо додати однакові номери трекінгу, то вже питання.
    Принаймні у випадку помилок чи проблем можна ОДРАЗУ про це знати всім. І стопати відправку, дивитися (Реально а не так як робить мііст зазвичай) що всередині. І кому з додавших трек це належить.

  15. #7255
    Репутация
    17

    Регистрация
    19.10.2015
    Сообщений
    81
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    5
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день, статуси не обновлюються, по факту уже десь би мала засвітитись за такий час MGRMY3001304531YQ

  16. #7256
    Репутация
    0

    Регистрация
    06.03.2024
    Сообщений
    2
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    0
    Спасибо за
    0 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    То скільки приблизно часу зараз займає аіадоставка посилки?

  17. #7257
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день!

    Терміни доставки авіа складають 10-12 днів. У зв'язку зі страйком польских перевізників на кордоні з Україною, можливі точкові затримки термінів доставки.
    Відділ логістики активно працює над унеможливленням подібних затримок, проте, є виключення, фактори, форс-мажорні ситуації, коли Meest China не має впливу.
    Для уникнення непорозумінь, рекомендуємо орієнтуватись на вище зазначену інформацію.

    Цитата Сообщение от Holden Посмотреть сообщение
    То скільки приблизно часу зараз займає аіадоставка посилки?

  18. #7258
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Ми намагаємось зв'язатись з клієнтом, який зареєстрував трек в особистому кабінеті та просимо надати скріншот замовлення/спілкування з продавцем, на якому відборажається конктретний трек-номер по Китаю. Після його отримання, ми надаємо його клієнтові, який до нас звернувся як підтвердження надання одного треку по Китаю різним клієнтам. Проте, на жаль, не завжди всі клієнти погоджуються надавати подібні скріншоти, або ж, не виходять на зв'язок взагалі.

    Всі спірні питання вирішуються виключно клієнтом з продавцем.
    Зі своєї сторони, ми лише намагаємось отримати підтвердження, що трек надано іншому клієнтові, щоб Ви, в свою чергу, могли з'ясувати подальші дії з продавцем.


    Цитата Сообщение от InSAn Посмотреть сообщение
    Яким чином можна вирішити з продавцем питання компенсації, якщо продавець показує ту адресу, яку надав покупець?

    З точки зору адміністрації торгової площадки - продавець не порушив правила: доказів, що він дав два однакові треки різним покупцям - немає.
    А є докази, що продавець вислав саме на ту адресу, яка була надана покупцем (включно із ID клієнта).
    Проблема, що на складі відправили не тому покупцю (не з тим ID) - не проблема продавця.

  19. #7259
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день.
    Приносимо вибачення за завдані незручності. Наразі, ми створили звернення для уточнення інформації щодо посилки MGRMY3001304531YQ. Відповідь відобразиться в особистому кабінеті. протягом 1-4 робочих днів.
    Цитата Сообщение от vir4uk Посмотреть сообщение
    Добрий день, статуси не обновлюються, по факту уже десь би мала засвітитись за такий час MGRMY3001304531YQ

  20. #7260
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от vir4uk Посмотреть сообщение
    по факту уже десь би мала засвітитись за такий час MGRMY3001304531YQ
    Мабуть вже миші з'їли за такий час

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 14 (пользователей: 0 , гостей: 14)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения