Your fucking browser doesn't support JavaScript, so you can't post here.
Общие вопросы - Страница 234

Отмечены в теме

Страница 234 из 334 ПерваяПервая ... 134184224228229230231232233234235236237238239240244284 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 4,661 по 4,680 из 6672

Тема: Общие вопросы

  1. #4661
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Доброго ранку !

    Оскільки вантаж бренд застрахованний, прошу вас надати договір в публічний доступ, чому ви не відповідаєте на дане питання і ігноруєте !?
    Як договір оферта, де ви навіть терміни не вказуєтеі ні за що не відповідаєте, так відразу всім тикаєте, а як доходить до стархування вантажу і компенсації збитків, так ви навіть відповіді не даєте !

    ЧОМУ ?

    Де можна ознайомитися з договором стахування ?!

  2. #4662
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Fast Way Посмотреть сообщение
    По рейсу 3149 ведемо переговори. Ми, як і клієнти, зацікавлені отримати вантаж. Ми не ухиляємося від виплати страховки. Вона буде виплачена в разі конфіскації. На даний час намагаємося успішно вирішити це питання на митниці в Китаї

    Вирішувати можна дужеее довго і не ніхто з ваших клієнтів не знаю чи це ПРАВДА ! Бо нажаль від вас лише чути відмовки і пусті обіцянки, без будь якої конкретики ! На все мають бути терміни і відповідповідальність з вашої сторони, щоб ваш клієнт знав на що сподіватися , а не на пусті обіцянки

  3. #4663
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Доброго дня! Тобто не відповідаємо? Ми вимкнули телефони, онлайн-чат?
    Ми щоденно відповідаємо клієнтам!
    Страховка потрібна, щоб клієнт був впевнений, що отримає товар або кошти за замовлення. Так як "Бренд" це ризикова категорія товару
    Договір оферти є на сайті


    Цитата Сообщение от anastasi Посмотреть сообщение
    Доброго ранку !

    Оскільки вантаж бренд застрахованний, прошу вас надати договір в публічний доступ, чому ви не відповідаєте на дане питання і ігноруєте !?
    Як договір оферта, де ви навіть терміни не вказуєтеі ні за що не відповідаєте, так відразу всім тикаєте, а як доходить до стархування вантажу і компенсації збитків, так ви навіть відповіді не даєте !

    ЧОМУ ?

    Де можна ознайомитися з договором стахування ?!
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  4. #4664
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Частина вантажу 3149 знаходиться на митниці в Китаї. Підозрюють, що це копії брендів. Для пришвидшення вирішення даного питання просимо надати підтвердження від правовласника, що товар є оригіналом, а не підробкою. Якщо Ви замовили копію бренду, необхідно очікувати результат. Просимо ще раз перечитати умови роботи на сайті з даною категорією товарів

    Цитата Сообщение от anastasi Посмотреть сообщение
    Вирішувати можна дужеее довго і не ніхто з ваших клієнтів не знаю чи це ПРАВДА ! Бо нажаль від вас лише чути відмовки і пусті обіцянки, без будь якої конкретики ! На все мають бути терміни і відповідповідальність з вашої сторони, щоб ваш клієнт знав на що сподіватися , а не на пусті обіцянки
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  5. #4665
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Доброго дня! Сьогодні очікуємо отримати наступні рейси:



    3225 brand- 75%

    3232 brand- 55%

    3243 - 100%

    3254 -100%

    3255 - 90%

    3257 - 100%

    3258 - 100%

    3260 - 100%

    3261 - 100%

    3266 - 100%
    Последний раз редактировалось Fast Way; 10.11.2021 в 15:57.
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  6. #4666
    Репутация
    188
    Аватар для tanushka.zp
    Регистрация
    09.03.2012
    Адрес
    Запорожье
    Возраст
    39
    Сообщений
    181
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    1
    Спасибо Получено благодарностей 
    17
    Спасибо за
    11 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Я вже просто не можу читать, рейс 3260,3261,3266 вони прилітаюсь і іх форсмажори і все інше БЛабла не торкнулось, рейс 3250 катастрофічно зараз важливий, чому він все ще комплектується?????????????????????????? Також сьогодні виліт 3272,3273 а 3250 НІ, коли елки палки відбудеться виліт????????????що не так з цим рейсом? 3246 вилетіло 15% це шутка? таким темпом чекати до нового року? чи як? Надайте будь ласка конкретну відповідь де той рейс і КОЛИ ми його отримаємо?
    Ребятки і це ж небренд

  7. #4667
    Репутация
    188
    Аватар для tanushka.zp
    Регистрация
    09.03.2012
    Адрес
    Запорожье
    Возраст
    39
    Сообщений
    181
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    1
    Спасибо Получено благодарностей 
    17
    Спасибо за
    11 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Fast Way Посмотреть сообщение
    На цьому тижні статуси будуть оновлюватися
    Я вибачаюсь , НЕ ПРЕЛЕТИТЬ? а оновлюватись? тобто, виліт 5 % потім 10, через тиждень 20? так?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  8. #4668
    Репутация
    0

    Регистрация
    08.11.2021
    Сообщений
    9
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    0
    Спасибо за
    0 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Когда вылетит рейс 3241 ???? Я не понимаю вашей последовательности !!!! Напишите четко, что с ним вы же знаете !!! Он на таможне или где он ? Ответ комплектуется не достаточно . 3266 -100%, а этот все комплектуется

  9. #4669
    Репутация
    4

    Регистрация
    09.02.2020
    Сообщений
    85
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    10
    Спасибо Получено благодарностей 
    8
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    3149 є підозра що копіі бредів ????? а всі наступні рейси з копіями підозри не викликали????? 3246!!!!!!! 3250!!!!!!!! яку підозру ці рейси викликали що вони так довго на комплектаціі???? таке враження що мої товари завжди попадають на самі підозрілі рейси!

  10. #4670
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Чат працює ! Телефони працюють, тільки відповідь стандартна ЧИКАЙТЕ з понеділка і ДОГОВІР ОФЕРТА !!! І ВСЕ !

    Я вам задала чітке ПИТАННЯ , де можна ознайомитися з договором страхування товару, за який ми оплачуємо і який страхуємо, щоб отримати свої ГРОШІ або ТОВАР ?!!!!


    ЧОМУ ВИ НЕ ДАЄТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ?!

    ДЕ Я З НИМ МАЮ ОЗНАЙОМИТИСЯ, ОСКІЛЬКИ ЯВЛЯЮСЬ ВАШИ КЛІЄНТОМ І У ВАС МІЙ СТРАХОВАННИЙ ТОВАР !!!

    ДАЙТЕ ЧІТКУ ВУІДПОВІДЬ, ДЕ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ , ХОЧУ З НИМ ОЗНАЙОМИТИСЯ , Я Ж МАЮ НА ЦЕ ПРАВО !


    ВІРНО ЧИ НІ FASTWAY ?

    Ще раз повторюю хочу ознайомитися з договором страхуванн і хочу отримати від вам чітку відповідь , а не чергову ЧУШ про тел. і чат, хватить вже ВОДУ ЛИТИ !





    Цитата Сообщение от Fast Way Посмотреть сообщение
    Доброго дня! Тобто не відповідаємо? Ми вимкнули телефони, онлайн-чат?
    Ми щоденно відповідаємо клієнтам!
    Страховка потрібна, щоб клієнт був впевнений, що отримає товар або кошти за замовлення. Так як "Бренд" це ризикова категорія товару
    Договір оферти є на сайті

  11. #4671
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Доброго дня! Виліт рейсів, що на оформленні з минулого тижня, очікуємо на цьому тижні. Дати вильотів можемо повідомити лише по факту

    Цитата Сообщение от tanushka.zp Посмотреть сообщение
    Я вже просто не можу читать, рейс 3260,3261,3266 вони прилітаюсь і іх форсмажори і все інше БЛабла не торкнулось, рейс 3250 катастрофічно зараз важливий, чому він все ще комплектується?????????????????????????? Також сьогодні виліт 3272,3273 а 3250 НІ, коли елки палки відбудеться виліт????????????що не так з цим рейсом? 3246 вилетіло 15% це шутка? таким темпом чекати до нового року? чи як? Надайте будь ласка конкретну відповідь де той рейс і КОЛИ ми його отримаємо?
    Ребятки і це ж небренд
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  12. #4672
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Достатньо 1 знаку запитання, щоб зрозуміти, що це запитання
    Точну інформацію Ви бачите в розділі "Рейси"

    Цитата Сообщение от tanushka.zp Посмотреть сообщение
    Я вибачаюсь , НЕ ПРЕЛЕТИТЬ? а оновлюватись? тобто, виліт 5 % потім 10, через тиждень 20? так?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  13. #4673
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    На цьому тижні очікуємо відправити в Україну

    Цитата Сообщение от Shoppingbag Посмотреть сообщение
    Когда вылетит рейс 3241 ???? Я не понимаю вашей последовательности !!!! Напишите четко, что с ним вы же знаете !!! Он на таможне или где он ? Ответ комплектуется не достаточно . 3266 -100%, а этот все комплектуется
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  14. #4674
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Перед святами в Китаї частина потрапила на додаткову перевірку. Рейси 3246 та 3250 в аеропорту, очікують виліт

    Цитата Сообщение от berezovska1111 Посмотреть сообщение
    3149 є підозра що копіі бредів ????? а всі наступні рейси з копіями підозри не викликали????? 3246!!!!!!! 3250!!!!!!!! яку підозру ці рейси викликали що вони так довго на комплектаціі???? таке враження що мої товари завжди попадають на самі підозрілі рейси!
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  15. #4675
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    ВИ ПРІКАЛУЄТЕСЬ !? В КИТАЇ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛ ПРОДАЮТЬ НУ ТУТ ВИ ЩЕ БІЛЬШЕ ОЧІ ВІДКРИЛИ НА ВАШУ ДОСТАВКУ І З ДОКУМЕНТАМИ, ВИ МЕНІ НАДАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ЩО ПЕРЕВОЗИТЕ ЛИШЕ ОРИГІНАЛ !!!

    У вас дже круте відношення до ваших клієнтів, коли у вас жопа , всі винні КРІМ ВАС

    ПЕРЕД ТИМ ЯК ВІДПРАВЛЯТИ ТОВАР ЧЕРЕЗ ВАС ВАРТУЄ ДУЖЕ ДОБРЕ ЗВАЖИТИ ВСІ ЗА І ПРОТИ

    БО ЯКА Б НЕ СКЛАЛАСЬ СИТУАЦЯ ЗАВЖДИ У НИХ ВИНЕН КЛІЄНТ, А НЕ ВОНИ

    Цитата Сообщение от Fast Way Посмотреть сообщение
    Частина вантажу 3149 знаходиться на митниці в Китаї. Підозрюють, що це копії брендів. Для пришвидшення вирішення даного питання просимо надати підтвердження від правовласника, що товар є оригіналом, а не підробкою. Якщо Ви замовили копію бренду, необхідно очікувати результат. Просимо ще раз перечитати умови роботи на сайті з даною категорією товарів

  16. #4676
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Договір оферти доступний на сайті в особистому кабінеті клієнта

    Цитата Сообщение от anastasi Посмотреть сообщение
    Чат працює ! Телефони працюють, тільки відповідь стандартна ЧИКАЙТЕ з понеділка ������ і ДОГОВІР ОФЕРТА !!! І ВСЕ !

    Я вам задала чітке ПИТАННЯ , де можна ознайомитися з договором страхування товару, за який ми оплачуємо і який страхуємо, щоб отримати свої ГРОШІ або ТОВАР ?!!!!


    ЧОМУ ВИ НЕ ДАЄТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ?!

    ДЕ Я З НИМ МАЮ ОЗНАЙОМИТИСЯ, ОСКІЛЬКИ ЯВЛЯЮСЬ ВАШИ КЛІЄНТОМ І У ВАС МІЙ СТРАХОВАННИЙ ТОВАР !!!

    ДАЙТЕ ЧІТКУ ВУІДПОВІДЬ, ДЕ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ , ХОЧУ З НИМ ОЗНАЙОМИТИСЯ , Я Ж МАЮ НА ЦЕ ПРАВО !


    ВІРНО ЧИ НІ FASTWAY ?

    Ще раз повторюю хочу ознайомитися з договором страхуванн і хочу отримати від вам чітку відповідь , а не чергову ЧУШ про тел. і чат, хватить вже ВОДУ ЛИТИ !
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  17. #4677
    Репутация
    128
    Аватар для Fast Way
    Регистрация
    02.06.2017
    Сообщений
    5,866
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    55
    Спасибо Получено благодарностей 
    175
    Спасибо за
    147 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    З урахуванням всіх правил та умов роботи, що розміщені на сайті, прохання самостійно приймати рішення чи влаштовують вони Вас. Ми надаємо пропозицію, відправка в Україну для всіх клієнтів за однаковими умовами роботи. Якщо Ви намагаєтеся обезцінити роботу нашої компанії, просимо обрати сервіс, що задовольнить всі Ваші потреби! За весь час роботи ми доставили Вам близько 3 т вантажу, і подібне спілкування Caps Lock вважаємо досить некоректним з Вашого боку! Якщо у Вас є індивідуальна "Претензія" чи "Образа", просимо звернутися в індивідуальному листуванні, дякуємо

    Цитата Сообщение от anastasi Посмотреть сообщение
    ВИ ПРІКАЛУЄТЕСЬ !? В КИТАЇ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛ ПРОДАЮТЬ ������ НУ ТУТ ВИ ЩЕ БІЛЬШЕ ОЧІ ВІДКРИЛИ НА ВАШУ ДОСТАВКУ І З ДОКУМЕНТАМИ, ВИ МЕНІ НАДАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ЩО ПЕРЕВОЗИТЕ ЛИШЕ ОРИГІНАЛ !!!

    У вас дже круте відношення до ваших клієнтів, коли у вас жопа , всі винні КРІМ ВАС ������

    ПЕРЕД ТИМ ЯК ВІДПРАВЛЯТИ ТОВАР ЧЕРЕЗ ВАС ВАРТУЄ ДУЖЕ ДОБРЕ ЗВАЖИТИ ВСІ ЗА І ПРОТИ

    БО ЯКА Б НЕ СКЛАЛАСЬ СИТУАЦЯ ЗАВЖДИ У НИХ ВИНЕН КЛІЄНТ, А НЕ ВОНИ ������������������
    Fastway.com.ua - доставка в Украину за 1 сутки. Подробности [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

    Наш подраздел на форуме - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ].

  18. #4678
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Fast Way Посмотреть сообщение
    З урахуванням всіх правил та умов роботи, що розміщені на сайті, прохання самостійно приймати рішення чи влаштовують вони Вас. Ми надаємо пропозицію, відправка в Україну для всіх клієнтів за однаковими умовами роботи. Якщо Ви намагаєтеся обезцінити роботу нашої компанії, просимо обрати сервіс, що задовольнить всі Ваші потреби! За весь час роботи ми доставили Вам близько 3 т вантажу, і подібне спілкування Caps Lock вважаємо досить некоректним з Вашого боку! Якщо у Вас є індивідуальна "Претензія" чи "Образа", просимо звернутися в індивідуальному листуванні, дякуємо

    На підставі того, що через вас відправила багато товару, я маю право знати свої права і бути ознайомлена з усіма договорами і мати правдиву інформацію, щодо свого товару і своїх коштів.
    Я не відправила тут 1 одиницю і сижу виписую , бо мені немає що робити !

    Я з повна оцінила ваш сервіс, спідкування з клієнтом, вирішення ситуацій, щодо пошкоженого товару, втраченого товару, правдиві терміни доставки, СТРАХУВАННЯ товару, отримання правдивої інформації по термінам і взагалі, ставлення до клієнта і маю право і підстави писати своє враження від роботи з ВАМИ !

  19. #4679
    Репутация
    10

    Регистрация
    04.02.2012
    Сообщений
    141
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    7 сообщ.
    Упомянули
    3 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Послав мене оператор і тарифи і правила і ось що я побачила великими червоними буквами
    [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ]

    Ну це ж не правда, товар по декілька днів лежить на складі

  20. #4680
    Репутация
    123
    Аватар для NatalikaUA
    Регистрация
    09.10.2011
    Сообщений
    258
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    76
    Спасибо Получено благодарностей 
    38
    Спасибо за
    26 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    @[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ], пані, чи не могли б ви перенести з'ясування своїх питань з перевізником в особистий кабінет? Можливо, так скоріше б досягли порозуміння і решті клієнтів було б набагато зручніше відшукати потрібну інформацію в загальному чаті. Дякую.

  21. 1 благодарность:

    Odin (09.11.2021)

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 11 (пользователей: 0 , гостей: 11)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения