Your fucking browser doesn't support JavaScript, so you can't post here.
Meest China - доставка посылок и грузов из Китая - Страница 362

Отмечены в теме

Страница 362 из 366 ПерваяПервая ... 262312352356357358359360361362363364365366 ПоследняяПоследняя
Показано с 7,221 по 7,240 из 7320

Тема: Meest China - доставка посылок и грузов из Китая

  1. #7221
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Скільки в кого посилки в один клік після надходження на склад чекають зараз до формування в посилку?
    Прийшли 21.02 дві посилки на склад з різницею в 3 години. Одна 22.02 вже отримала містівський трек номер, а інша через 2 доби досі навіть не "в черзі на приймання"....от думаю чи це нормально, чи це таки якась проблема....
    Последний раз редактировалось Hriak; 23.02.2024 в 11:26.

  2. #7222
    Репутация
    24

    Регистрация
    03.02.2020
    Сообщений
    152
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    7
    Спасибо Получено благодарностей 
    42
    Спасибо за
    32 сообщ.
    Упомянули
    2 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Скільки в кого посилки в один клік після надходження на склад чекають зараз до формування в посилку?
    Прийшли 21.02 дві посилки на склад з різницею в 3 години. Одна 22.02 вже отримала містівський трек номер, а інша через 2 доби досі навіть не "в черзі на приймання"....от думаю чи це нормально, чи це таки якась проблема..
    З мого досвіду це нормально для міісту.
    Може бути до 3 днів до статусу в черзі(зазвичай вішають локшину що то всі служби доставки ставлять статус раніше ніж привозять насправді) і ще три дні саме в черзі. для міісту це нормально.
    Рідко, але буває коли ці терміни ще й збільшені...

  3. 1 благодарность:

    Hriak (23.02.2024)

  4. #7223
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от vovoshka Посмотреть сообщение
    Може бути до 3 днів до статусу в черзі(зазвичай вішають локшину що то всі служби доставки ставлять статус раніше ніж привозять насправді) і ще три дні саме в черзі. для міісту це нормально.
    Рідко, але буває коли ці терміни ще й збільшені...
    Ну от вже більше 3-х діб статус "очікується" за номером KK000000275289, тобто в розумінні Міст це означає, що вони посилки не отримували.
    Без квитанції зі штампом складу про прийняття не хочуть нічого робити, кур'єр вислав фото посилки в них на складі, але це Meest не влаштовує.
    Надіюся, що лежить вона там десь в кутку і чекає, поки розгребуть всі інші посилки, які першими попадають під руки. Сподівався, що вишлють її ще в лютому, якраз новий тариф був би на березень. А тепер аби хоч не загубилася :(

  5. #7224
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Рекомендуємо перевірити коректність трек номеру та уточнити його у продавця. По трекінгу товар отриманий в місті Zhongcun [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] , наш склад знаходиться в місті Guangzhou, район Panyu. Більше за все, продавець надав не коректний трек номер відстеження.

    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Ну от вже більше 3-х діб статус "очікується" за номером KK000000275289, тобто в розумінні Міст це означає, що вони посилки не отримували.
    Без квитанції зі штампом складу про прийняття не хочуть нічого робити, кур'єр вислав фото посилки в них на складі, але це Meest не влаштовує.
    Надіюся, що лежить вона там десь в кутку і чекає, поки розгребуть всі інші посилки, які першими попадають під руки. Сподівався, що вишлють її ще в лютому, якраз новий тариф був би на березень. А тепер аби хоч не загубилася :(

  6. #7225
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Marina Meest China Посмотреть сообщение
    Рекомендуємо перевірити коректність трек номеру та уточнити його у продавця. По трекінгу товар отриманий в місті Zhongcun [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] , наш склад знаходиться в місті Guangzhou, район Panyu. Більше за все, продавець надав не коректний трек номер відстеження.
    Дякую за інформацію. KK000000275285 - отримано на 3 години швидше за KK000000275289, так само стоїть Zhongcun (наскільки я розумію це не місто, а мікрорайон у районі Panyu, Guangzhou, Guangdong) і на наступний день сформовано в кабінеті Meest для відправлення. Перед цим ще багато пакетів цим самим перевізником успішно прийнято на Meest з подібним шляхом доставки від одного і того самого відправника.
    Тому схиляюся, до того, що помилки в трек-номері і місці доставки немає.

    Неприємно, що система прийому посилок організована так, що спершу пакети звалюються десь на кучу і ніякий облік не ведеться. Замість того, щоб зразу вносити посилку в базу як "надійшла на склад". Тоді би клієнт бачив, що якщо по трек номеру посилку вручена, а в кабінеті Meest протягом пів години нічого не змінилося, то треба "по свіжих слідах" просити відправника дзвонити кур'єру і виясняти в чому справа.
    Замість цього чекаєш 3 дні, незнати чого. Посилки немає, час втрачено. І до цього ще й Meest не хоче допомагати у швидкому вирішенні проблеми і єдиний варіант, це бюрократичне відкриття претензії про втрату посилки за наявності квитанція зі штампом складу про отримання.
    А цю квитанцію спробуй тепер отримай, коли стільки часу пройшло.

  7. #7226
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Marina Meest China Посмотреть сообщение
    Рекомендуємо перевірити коректність трек номеру та уточнити його у продавця. По трекінгу товар отриманий в місті Zhongcun [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] , наш склад знаходиться в місті Guangzhou, район Panyu. Більше за все, продавець надав не коректний трек номер відстеження.
    Через 4 доби все таки попала посилка на обробку і вже сформована до відправлення.
    Якби зразу після отримання на склад Meest посилку сканували і в кабінеті з'являвся статус "отримано на склад", то усім би це зекономило час і нерви!
    Последний раз редактировалось Hriak; 26.02.2024 в 14:53.

  8. #7227
    Репутация
    0

    Регистрация
    03.02.2021
    Сообщений
    133
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    22
    Спасибо Получено благодарностей 
    9
    Спасибо за
    9 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Прийшла розсилка від Meest про платного брокера в разі розмитнення. Поширюється це і на посилки з Китаю?

  9. #7228
    Репутация
    123
    Аватар для NatalikaUA
    Регистрация
    09.10.2011
    Сообщений
    258
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    76
    Спасибо Получено благодарностей 
    38
    Спасибо за
    26 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день! Як так може бути, що місяць лютий, на протязі якого склад не працював по причині кит.НР, враховується у термін зберігання посилок 30 днів? Прийшло повідомлення про утилізацію, якщо не будуть відправлені за декілька днів.

  10. #7229
    Репутация
    1

    Регистрация
    02.11.2018
    Сообщений
    43
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    8
    Спасибо за
    6 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Поздравляю тех кому пришло за 4 декабря, кстати у нас уже весна послезавтра если что

  11. #7230
    Репутация
    121

    Регистрация
    19.10.2017
    Адрес
    Kyiv
    Сообщений
    1,206
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    265
    Спасибо Получено благодарностей 
    466
    Спасибо за
    334 сообщ.
    Упомянули
    118 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Sherba Посмотреть сообщение
    обращайтесь ко мне,я занимаюсь логистикой из Китая в Россию
    Кацапня, як завжди - сує своє рило всюди, куди не запрошували.

  12. Благодарностей 2:

    Hriak (28.02.2024), Хельга Гейзер (02.03.2024)

  13. #7231
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Хочемо Вам повідомити, що, на жаль, в Китаї іноді кур'єри можуть встановити не вірно відмітку про доручення посилки. Тому можуть виникати такі ситуації, що товар отриманий, а фактично він ще не доставлений. Наприклад склад в суботу не працює, товари не приймаються, а відмітки про отримання в цей час кур'єри встановлюють

    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Дякую за інформацію. KK000000275285 - отримано на 3 години швидше за KK000000275289, так само стоїть Zhongcun (наскільки я розумію це не місто, а мікрорайон у районі Panyu, Guangzhou, Guangdong) і на наступний день сформовано в кабінеті Meest для відправлення. Перед цим ще багато пакетів цим самим перевізником успішно прийнято на Meest з подібним шляхом доставки від одного і того самого відправника.
    Тому схиляюся, до того, що помилки в трек-номері і місці доставки немає.

    Неприємно, що система прийому посилок організована так, що спершу пакети звалюються десь на кучу і ніякий облік не ведеться. Замість того, щоб зразу вносити посилку в базу як "надійшла на склад". Тоді би клієнт бачив, що якщо по трек номеру посилку вручена, а в кабінеті Meest протягом пів години нічого не змінилося, то треба "по свіжих слідах" просити відправника дзвонити кур'єру і виясняти в чому справа.
    Замість цього чекаєш 3 дні, незнати чого. Посилки немає, час втрачено. І до цього ще й Meest не хоче допомагати у швидкому вирішенні проблеми і єдиний варіант, це бюрократичне відкриття претензії про втрату посилки за наявності квитанція зі штампом складу про отримання.
    А цю квитанцію спробуй тепер отримай, коли стільки часу пройшло.

  14. #7232
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Уточніть, будь ласка, ви повідомлення отримали від Meest China?


    Цитата Сообщение от Hriak Посмотреть сообщение
    Прийшла розсилка від Meest про платного брокера в разі розмитнення. Поширюється це і на посилки з Китаю?

  15. #7233
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Доброго дня. Пишу сюди , тому що в чат писати марно. Що це у вас за нова мода [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] ????
    Це що ще таке? І мені пишуть - на жаль продавці дають два одинакові номери клієнтам , ви серйозно? Я з Тао працюю 12 років і піндудуо менше звісно, але такого ніколи не було , а тут останніх два місяці продавці вирішили давати одинакові номери? Перший раз у мене таке було , але продавець точно писав що він не давав нікому номер відправки, тільки один і мені . Але внести я не змогла, вирішували довго, продавець відправив ще раз мені товар. Потім якимось чином до мене приїхали два одинакові товари!!! Але мені ж писали , що за цим номером вже інший клієнт зареєстрував товар і показувати що там не хотів. Але як я отримала тоді два товари ? Якщо номер був не мій? Зараз теж саме ! Продавець не хоче відправляти товар ще раз . Пише що його отримали і мій код клієнта він вказав. Мені вже тиждень вирішують цю проблему ! Тобто я загублю свою гроші? Продавець не хоче повертати гроші, каже поверни товар , я поверну гроші. 773272377510785 Це номер мій !!! Розберіться з цим ! Це щось ненормальне!!!!! Ви постійно щось нове придумуєте!!!!! Де мій товар?!??

  16. #7234
    Репутация
    119

    Регистрация
    13.09.2012
    Сообщений
    112
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    7
    Спасибо за
    5 сообщ.
    Упомянули
    2 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Доброго дня. Пишу сюди , тому що в чат писати марно. Що це у вас за нова мода [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] ????
    Це що ще таке? І мені пишуть - на жаль продавці дають два одинакові номери клієнтам , ви серйозно? Я з Тао працюю 12 років і піндудуо менше звісно, але такого ніколи не було , а тут останніх два місяці продавці вирішили давати одинакові номери? Перший раз у мене таке було , але продавець точно писав що він не давав нікому номер відправки, тільки один і мені . Але внести я не змогла, вирішували довго, продавець відправив ще раз мені товар. Потім якимось чином до мене приїхали два одинакові товари!!! Але мені ж писали , що за цим номером вже інший клієнт зареєстрував товар і показувати що там не хотів. Але як я отримала тоді два товари ? Якщо номер був не мій? Зараз теж саме ! Продавець не хоче відправляти товар ще раз . Пише що його отримали і мій код клієнта він вказав. Мені вже тиждень вирішують цю проблему ! Тобто я загублю свою гроші? Продавець не хоче повертати гроші, каже поверни товар , я поверну гроші. 773272377510785 Це номер мій !!! Розберіться з цим ! Це щось ненормальне!!!!! Ви постійно щось нове придумуєте!!!!! Де мій товар?!??

    Не ви одна така. Я також з тим стикалась. Це вина Містів! І ще, вони постійно не бачать треки які заходять на склад. І потім у них утилізація, бо продавець не написав Айді! працюю з ними з початку і зараз в шоці від останніх їхніх новацій. Вони зацікавлені щоб товар пропадав. Таке відчуття, що ім зараз цікавіше, щоб товар не доїхав.

  17. #7235
    Репутация
    0

    Регистрация
    21.09.2017
    Сообщений
    4
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    0
    Спасибо за
    0 сообщ.
    Упомянули
    0 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий день. Чекаю свою посилку
    MGRMY3001225492YQ вже 71 день. Вона вже місяць гуляє по Польщі. Може вже досить?

  18. #7236
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от monik2011 Посмотреть сообщение
    Не ви одна така. Я також з тим стикалась. Це вина Містів! І ще, вони постійно не бачать треки які заходять на склад. І потім у них утилізація, бо продавець не написав Айді! працюю з ними з початку і зараз в шоці від останніх їхніх новацій. Вони зацікавлені щоб товар пропадав. Таке відчуття, що ім зараз цікавіше, щоб товар не доїхав.
    Жах! Саме цікаве що у них винні всі тільки не вони ! Скажіть що Ви робили в такій ситуації? Просто я ж розумію , з такими їхніми новаціями , продавці будуть залишати відгуки мені , і взагалі почнуть жалітись , ніби я все роблю спеціально , щоб отримати два товари !

    Місти поясніть хоч хтось мені, бо в чатах сидять роботи і нічього по суті не взнати! Якщо продавець дав номер іншому вашому користувачу, то чому він другий раз продавець відправив , і я отримала два товари одинакові , як тоді ви це поясните ????? Один під першим номером , який начебто не мені відправили , а другий продавець відправив під іншим новим номером ?! Як таке може бути ?

  19. #7237
    Репутация
    119

    Регистрация
    13.09.2012
    Сообщений
    112
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    7
    Спасибо за
    5 сообщ.
    Упомянули
    2 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Жах! Саме цікаве що у них винні всі тільки не вони ! Скажіть що Ви робили в такій ситуації? Просто я ж розумію , з такими їхніми новаціями , продавці будуть залишати відгуки мені , і взагалі почнуть жалітись , ніби я все роблю спеціально , щоб отримати два товари !

    Місти поясніть хоч хтось мені, бо в чатах сидять роботи і нічього по суті не взнати! Якщо продавець дав номер іншому вашому користувачу, то чому він другий раз продавець відправив , і я отримала два товари одинакові , як тоді ви це поясните ????? Один під першим номером , який начебто не мені відправили , а другий продавець відправив під іншим новим номером ?! Як таке може бути ?

    У вас під цим треком брендовий товар?

  20. #7238
    Репутация
    54

    Регистрация
    03.11.2012
    Сообщений
    407
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    175
    Спасибо Получено благодарностей 
    33
    Спасибо за
    30 сообщ.
    Упомянули
    6 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от monik2011 Посмотреть сообщение
    У вас під цим треком брендовий товар?
    Спідниця Prada
    а що це має якесь значення?

  21. #7239
    Репутация
    119

    Регистрация
    13.09.2012
    Сообщений
    112
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    7
    Спасибо за
    5 сообщ.
    Упомянули
    2 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Спідниця Prada
    а що це має якесь значення?
    ну ось, по моїй практиці з брендом таке робиться. Ви маєте доказати, що то ваш трек. Пишіть менеджерам, прикріпляйте всі скріни

  22. #7240
    Репутация
    0

    Регистрация
    02.02.2022
    Сообщений
    561
    Спасибо Поставлено благодарностей 
    0
    Спасибо Получено благодарностей 
    13
    Спасибо за
    13 сообщ.
    Упомянули
    42 Post(s)
    Отмечен
    0 Thread(s)
    Добрий вечір, Хельго, уточніть, будь ласка, чи звертались Ви до клієнтської підтримки стосовно товару 773272377510785 ? Насправді ситуація така, що останнім часом ми дійсно спостерігаємо збільшення запитів від клієнтів, стосовно того, що продавці надають трек номери декільком клієнтам. Для нас дана ситуація так само не приємна. Однак, нашої вини у даному випадку дійсно немає. Ми не відповідальні за дії продавця, ми не можемо вказати йому, як саме він має оформлювати відправки своїх замовлень на наш склад.
    Як рішення пропонуємо Вам при наступному замовлені звертатись до Вашого продавця на пряму одразу після того як провели оплату, та просити не використовувати послугу групових відправок.
    Якщо продавець не йде Вам на зустріч, у Вас є право написати скаргу безпосередньо на адміністрацію магазину де Ви проводили викуп товару, з запитом на повернення коштів, або повторній відправці товару на наш склад.
    Зі своєї сторони ми відкриті до допомоги у вирішенні Вашого питання, однак ми не можемо без дозволу клієнта, який оформив вказаний трек номер, отримавши його від продавця, так само як і Ви, проводити будь які дії з товаром. Клієнт надасть нам такі самі підтвердження по приналежності трек номеру йому.













    Цитата Сообщение от Хельга Гейзер Посмотреть сообщение
    Доброго дня. Пишу сюди , тому що в чат писати марно. Що це у вас за нова мода [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ] ????
    Це що ще таке? І мені пишуть - на жаль продавці дають два одинакові номери клієнтам , ви серйозно? Я з Тао працюю 12 років і піндудуо менше звісно, але такого ніколи не було , а тут останніх два місяці продавці вирішили давати одинакові номери? Перший раз у мене таке було , але продавець точно писав що він не давав нікому номер відправки, тільки один і мені . Але внести я не змогла, вирішували довго, продавець відправив ще раз мені товар. Потім якимось чином до мене приїхали два одинакові товари!!! Але мені ж писали , що за цим номером вже інший клієнт зареєстрував товар і показувати що там не хотів. Але як я отримала тоді два товари ? Якщо номер був не мій? Зараз теж саме ! Продавець не хоче відправляти товар ще раз . Пише що його отримали і мій код клієнта він вказав. Мені вже тиждень вирішують цю проблему ! Тобто я загублю свою гроші? Продавець не хоче повертати гроші, каже поверни товар , я поверну гроші. 773272377510785 Це номер мій !!! Розберіться з цим ! Це щось ненормальне!!!!! Ви постійно щось нове придумуєте!!!!! Де мій товар?!??

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 17 (пользователей: 1 , гостей: 16)

  1. Hriak

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения